Paski męskie

ilość znalezionych towarów: 128

W męskiej garderobie, która zazwyczaj jest mniej różnorodna niż damska, absolutnie nie może zabraknąć miejsca na pasek. Jest to praktyczny, potrzebny atrybut odzieżowy, który niejednokrotnie również dodaje wyrazu lub szyku męskiej stylizacji. Panowie, którzy dbają o swój wizerunek modowy, nie rezygnują z noszenia pasków, a traktują je jako ciekawy dodatek do spodni zarówno tych eleganckich, jak i noszonych na co dzień. Dzięki paskom spodnie nie tylko trzymają się na właściwym miejscu, ale też zestawienie ich z koszulą, swetrem, t-shirtem lub marynarką zyskuje lepszy efekt.

Firma Promesso od lat zajmuje się projektowaniem, szyciem oraz sprzedażą pasków męskich. Możesz kupować je solo lub zestawiać z innymi elementami z naszej oferty. Doskonale sprawdzą się w tej roli drewniane muchy lub skórzane męskie portfele, które także znajdziesz na stronie.

Skórzane paski męskie

Nasza produkcja skupia się wokół klasycznych wyrobów, do których w pierwszej kolejności należy zaliczyć skórzane paski męskie z tradycyjnym zapięciem. Jednak odpowiadając na zmieniające się trendy, nasze kolekcje rozszerzamy sukcesywnie także o inne produkty i w rezultacie już dodaliśmy do oferty paski z automatyczną klamrą, paski zapinane na bolec oraz dwustronne paski z klamrą obrotową. To właśnie klamra jest elementem, który nadaje osobliwego charakteru całemu wyrobowi, więc w naszym sklepie znajdziesz paski z klamrą dla mężczyzn wyróżniające się bogatym wzornictwem i kolorystyką. Produkujemy także osobno klamry do pasków o szerokości 3 i 3,5 cm. Jeśli zechcesz wymienić wyłącznie ten element w swoim ulubionym dodatku galanteryjnym, wiele interesujących klamer odnajdziesz właśnie w naszej ofercie.

Pasek męski – jaki wybrać?

Zbyt długi pasek do spodni nie spełni swojej funkcji, natomiast zbyt krótki będzie powodował dyskomfort. Przy wyborze odpowiedniego paska należy kierować się przede wszystkim jego rozmiarem. Najlepiej, aby pasek do spodni był jak najlepiej dobrany do obwodu w pasie osoby, która będzie go używać. Pasek należy dopasować również do rodzaju spodni. Inny produkt pasuje do garnituru, inny do jeansów. W naszej ofercie znajdziesz paski, które doskonale sprawdzą się w codziennych sytuacjach, jak i eleganckie paski na wyjątkowe okazje. Zakupy u producenta to okazja do nabycia w atrakcyjnych cenach nawet kilku modeli pasków na różne okazje. W dodatku jest to internetowa oferta, więc korzystając niej możesz nabyć wybrany produkt bez wychodzenia z domu. Gwarantujemy szybką dostawę oraz towar zgodny z opisem i wizytówką na stronie. Potwierdza to grono dotychczasowych klientów, którzy nie szczędzą naszej marce i wyrobom Promesso dobrych opinii.

pixel