Klamra do paska 3 cm

ilość znalezionych towarów: 8

Automatyczna klamra do paska pozwala na regulację długości co 3 mm. Dostępną w naszej ofercie klamrę można z łatwością odpinać i przypinać do różnych pasków. Zapewniamy bardzo szeroki wybór wzorów klamer. Oferujemy zarówno klamry klasyczne, gładkie w kolorze czarnym, jak i bardziej fantazyjne, ozdobione delikatnymi i eleganckimi elementami. Znajdziesz u nas klamry do pasków wykonane z dbałością o najdrobniejszy detal.

Klamry do paska o szerokości 3 cm są kompatybilne z paskami skórzanymi oraz materiałowymi. Posiadając różne klamry i pasujące do nich paski, można każdego dnia tworzyć nowe połączenia, stanowiące eleganckie uzupełnienie każdego stroju. Znajdujące się w asortymencie produkty będą dobrze współgrać nie tylko z wizytowymi, ale również codziennymi stylizacjami.

Proponowane klamry wykonane są z materiałów wysokiej jakości, wyróżniających się wytrzymałością oraz trwałością. Klienci mogą być pewni, że produkt posłuży im przez długi czas. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą miłośników stylu eleganckiego oraz casualowego.


Męskie paski z automatyczną klamrą


Od pewnego czasu automatyczne klamry do pasków górują nad tymi tradycyjnymi. Z czego to wnika? Atutem tych produktów jest przede wszystkim estetyczny wygląd. Pasek wyposażony w automatyczną klamrę nie musi mieć dziurek, a klamra sama w sobie dodaje eleganckiego designu. Mechanizm zaciskowy można regulować na długości co 3 mm, dzięki czemu pasek łatwo dopasować do obwodu pasa. Warto wspomnieć, że ząbki klamry solidnie się zaciskają, więc nie ma mowy o niekontrolowanym odpięciu.

Jeśli interesują Cię akcesoria łączące wytrzymałość z modnym designem, gwarantujemy, że oferowane przez nas klamry o szerokości 3,5 cm oraz 3 cm spełnią Twoje oczekiwania. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami. Gwarantujemy najwyższej jakości produkty w konkurencyjnych cenach. Zapewniamy także ekspresową realizację każdego zamówienia.

pixel