Muchy drewniane

ilość znalezionych towarów: 18

Mucha to wciąż cieszący się powodzeniem wyrób galanteryjny do koszul, wybierany przez mężczyzn, którzy chcą dodać dystynkcji swoim stylizacjom modowym. To też dodatek godny dżentelmenów, który z upływem czasu zyskuje coraz to nowszą postać, wychodząc naprzeciw zmieniającym się trendom. W Promesso połączyliśmy tradycyjną formę muchy męskiej, z nietypowym dla dodatków galanteryjnych materiałem. Powstała w ten sposób mucha z naturalnego, litego drewna, która szybko podbiła serca naszych klientów.

Muchy z drewna litego

Nasza kolekcja drewnianych much należy do wysokiej jakości produktów galanteryjnych, wykonanych z wyczuciem smaku, pomysłowością oraz dbałością o każdy detal. Do ich produkcji wykorzystujemy selekcjonowane drewno szlachetnego dębu, mocnego orzecha włoskiego i wiśni. Wyroby zachowują naturalną strukturę i kolor gatunków drewna, z których powstają. Kilka modeli w naszej kolekcji, to też muchy z ciekawym, wyżłobionym w drewnie motywem. Do much dołączamy w zestawach pasujące spinki do mankietów oraz opcjonalnie dopasowane kolorem, tkaninowe poszetki. Zestaw zamknięty jest w metalowym, estetycznym pudełku, dlatego można przeznaczyć go na gustowny i wyszukany prezent.

Oryginalne dodatki dla mężczyzn

Drewniane muchy to dodatki tak samo oryginalne, jak i praktyczne. Używając litego drewna, otrzymaliśmy produkty, które nie gniotą się i nie deformują, dlatego zawsze idealnie prezentują się na eleganckim mężczyźnie. Każdy model ma też standardowo regulowane zapięcie, dlatego w łatwy sposób dopasujesz je do grubości szyi.

Wykonane z drewna muchy to również dodatek uniwersalny, który współgra zarówno z męskimi szelkami, jak i np. z paskiem z automatyczną klamrą. Pełen świetnie komponujący się zestaw możesz zakupić na naszej stronie.

pixel