Muchy drewniane - postaw na nowoczesny styl

2021-03-10
Muchy drewniane - postaw na nowoczesny styl

Mucha jest bardzo dobrą alternatywą dla klasycznych krawatów. Jest to niezwykle elegancki dodatek, dzięki któremu każdy mężczyzna wygląda dużo poważniej i bardziej wytwornie. Muchy klasycznie wykonane są z tkaniny, jednak coraz większą popularność zdobywają muchy drewniane. Ten nietuzinkowy pomysł przypadł do gustu zarówno młodszym, jak i starszym mężczyznom, gdyż pozwala wyróżnić się wyjątkowym dodatkiem.

Mucha czy krawat?

Wśród znanych nam osób znaleźć możemy zarówno zwolenników krawatów, jak i much. Jednak drewniana mucha wciąż wzbudza zdziwienie i zaciekawienie wielu osób, pomimo że już od dłuższego czasu jest na rynku. Dlaczego więc warto ją wybrać? Drewniana mucha przede wszystkim zachowa nienaganny kształt bez względu na warunki. Nawet po całej nocy świetnej zabawy będzie ona dumnie zdobić naszą szyję. Jest to nowoczesny dodatek, który pasuje zarówno na duże uroczystości takie jak wesele, jak i na mniej oficjalne przyjęcia pokroju urodzin bądź imprez firmowych. Drewniane muchy nie niszczą się szybko, a dodatkowo są wykonane z drewna – czyli ekologicznego materiału, który kojarzy nam się z naturą. Dodatkowo samo zakładanie takiej muchy jest bardzo proste, ponieważ posiadają one specjalnie regulowany system. Dużą popularnością cieszy się biżuteria drewniana, drewniane zegarki czy też drewniane oprawki do okularów. Dlaczego więc nie postawić także na drewnianą muchę zamiast klasycznej?

Elegancja tkwi w prostocie

Pomimo że ten drewniany dodatek może kojarzyć nam się z mało różnorodnym wyborem, nie jest to prawdą. Nasz sklep zaoferować może szeroki asortyment much drewnianych, które występują w różnych kształtach i kolorach. Muchy drewniane mogą występować ze zróżnicowanymi nadrukami, a nawet możliwe jest zakupienie muchy, w której wycięte są różne wzory, co nie jest możliwe w klasycznych, materiałowych muchach. By uzupełnić swoją wyjściową stylizację, zalecamy także dobranie do muchy drewnianych spinek do mankietów. Ten na pozór prosty element znacznie wpływa na całościowy wygląd. Warto także rozważyć zakup drewnianych zestawów, ponieważ każdy element w pakiecie będzie idealnie się ze sobą komponował.

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2021
pixel