Czym charakteryzują się paski parciane?

2022-10-03
Czym charakteryzują się paski parciane?

Paski parciane, chociaż mniej eleganckie niż te ze skóry, cieszą się podobną popularnością. Nic dziwnego: pasują w zasadzie do każdych casualowych spodni, są dostępne w wielu różnych kolorach, a nietypowa faktura sprawia, że stają się ciekawym dodatkiem do stylizacji.

Z czym nosić pasek parciany?

Paski parciane chętnie noszone są przez mężczyzn, jak i przez kobiety. Są bardziej miękkie niż paski skórzane, lżejsze od nich, lecz przede wszystkim pozwalają na podkreślenie nieformalnego charakteru ubioru. Pasek parciany doskonalone prezentuje się z dżinsami, klasycznymi spodniami z szeroką szlufką, a nawet bojówkami. Kobiety noszą je też z casualowymi spódnicami i luźnymi sukienkami na co dzień, by dyskretnie podkreślić talię. Męskie paski parciane dostępne w naszym sklepie mają jeszcze jedną, bardzo ważną zaletę – pasek można w każdej chwili własnoręcznie skrócić. Jest więc idealnym prezentem dla pana, którego wymiarów pasa nie znamy, lub tego, którego partnerka chce zmotywować do przejścia na dietę.

Parciany pasek taktyczny

Panowie, którzy lubują się w stylu militarnym i chętnie noszą bojówki, z pewnością ucieszą się z paska parcianego taktycznego, nazywanego też paskiem militarnym. Już na pierwszy rzut oka widać, że klamra nie jest zwykłym zapięciem. Rzeczywiście, w pasach taktycznych ma ona tzw. mechanizm szybkiego uwalniania. Pasy taktyczne wykorzystywane są przez różnego rodzaju służby do umieszczania na nich wyposażenia taktycznego podczas akcji: latarek, kompasów czy kabury na broń. Z tego typu paska na pewno ucieszy się każdy mężczyzna, który wolny czas uwielbia spędzać w terenie, ale również ten, który ceni sobie wyrazisty, militarny outfit.

Pokaż więcej wpisów z Październik 2022
pixel