Blog

Jak wybrać odpowiedni pasek do garnituru?
Jak wybrać odpowiedni pasek do garnituru?Nie trzeba być wielkim znawcą mody, żeby odpowiednio dobrać pasek do garnituru. Wystarczy pamiętać o kilku istotnych zasadach, które podkreślą elegancki charakter męskiej stylizacji. Kluczową rolę odgrywa przede wszystkim materiał, z którego wykonany jest pasek. Na co jeszcze należy zwrócić uwagę przy wyborze tego dodatku?
Przeczytaj więcej
Pasek z automatyczną klamrą - charakterystyka
Pasek z automatyczną klamrą - charakterystyka

Zasadniczą funkcja paska jest trzymanie spodni na określonej wysokości. Co więcej, jest to element galanterii skórzanej, który podkreśla styl i wygląd określonej osoby. Szczególne znaczenie ma klamra. W tym aspekcie istnieją duże możliwości, jeżeli chodzi o różnorodne wzory. To ona stanowi przysłowiową kropkę nad i. Bardzo popularnym rozwiązaniem jest pasek z klamrą automatyczną. Czym się charakteryzuje i dlaczego jest taka wygodna?

 

Przeczytaj więcej
Rodzaje pasków damskich
Rodzaje pasków damskichAkcesoria to bardzo ważny element w kobiecej garderobie. Paski występują w formie dodatku, biżuterii, ale także jako praktyczny element stroju. Jest wiele rodzajów pasów damskich, które podkreślają sylwetkę oraz są bardzo ładnym dodatkiem do ubrania. Bardzo często nosi się je, aby po prostu utrzymać spodnie lub spódnicę we właściwym miejscu. Istnieje wiele rodzajów tego elementu garderoby, które będą pasować do różnych kreacji.
Przeczytaj więcej
Rodzaje pasków męskich
Rodzaje pasków męskichKobiety nie mają większych trudności z podkreśleniem swojej stylizacji. Wystarczy odpowiednio dopasowany makijaż, biżuteria i torebka, aby wyglądać stylowo i estetycznie zarówno na co dzień, do pracy, jak i na przyjęciu bądź imprezie. Męska garderoba zazwyczaj jest mniej różnorodna, jednak posiada kilka bardzo istotnych elementów, które nie dość, że pełnią określone funkcje w stylizacji, to mogą być także stylowym gadżetem. Takim dodatkiem jest niewątpliwie męski pasek do spodni.
Przeczytaj więcej
pixel